5 tipov na kreatívne využitie zimnej záhrady

Kreatívne využitie zimnej záhrady

Zimná záhrada od firmy TECHCON-SK s.r.o je novým priestorom, ku ktorému vám stačí trochu inšpirácie a viete ho premeniť na úžasnú zážitkovú miestnosť. Dnes vám poradíme, ako využiť zimnú záhradu aj na iné, ako je pestovanie rastlín počas celého roka.

Relaxačná miestnosť

Zimná záhrada nie je vyhraneným priestorom, ako sú jednotlivé izby v dome. Preto si z nej môžete spraviť prakticky od obývačky až po herňu akúkoľvek izbu. Avšak aj takú, ktorá vám doteraz chýbala. A to miestnosť na načerpanie dobrej energie a zrelaxovanie. Zimná záhrada je na to ako stvorená. Strechy zimných záhrad ULTRAFRAME je možné dodať aj s výplňami v rôznych farebných prevedeniach, to relaxu skvele napomôže. Prípadne aj číre a tým pádom sa prispôsobia vašim predstavám o relaxe. K tomu patrí mnoho zelene a príjemný čerstvý vzduch. To si  priam žiada karimatku alebo relaxačnú posteľ a máte kde si dobíjať baterky na počkanie. 

Ateliér a pracovňa

Umelecký ateliér v zimnej záhrade je dokonalý koncept. Pretože príroda podporuje tvorivosť a relax súčasne. Vďaka tomu sa plne aktivuje vaša pravá hemisféra a môžete v sebe prebudiť doslova génia. Navyše v súčasnom trende práce z domu sa čoraz viac stretávame s potrebou zriadiť si domácu pracovňu. V zimnej záhrade to ide prakticky samo. Stačí stolík, stolička a budete sa cítiť ako v tropickom raji. Vďaka unikátnemu systému zimných záhrad ULTRAFRAME pritom máte zaručenú príjemnú teplotu v záhrade počas celého roka. Rovnako ako odvetrávanie a tienenie počas horúcich dní. Stabilná teplota a príjemné prostredie podporia vaše pracovné nasadenie.  

Unikátna posilňovňa

Zimná záhrada od firmy TECHCON-SK s.r.o. umožňuje rozšíriť si dom o miestnosti, ktoré ste vždy chceli mať, ale ste na ne nenašli priestor. Zimné záhrady ULTRAFRAME sa pripájajú priamo na stavbu domu a preto môžu slúžiť ako plnohodnotná miestnosť. Napríklad posilňovňa. V kombinácii so zeleňou posilníte nielen svoje telo, ale aj ducha. Systém ULTRAFRAME pritom okrem prirodzenej výmeny vzduchu umožňuje aj intenzívne vetranie, ktoré sa hodí najmä v lete.

Hvezdáreň

Sklenené steny, zhasnuté svetlá a po zotmení sa nad vašou hlavou rozjagá obloha plná hviezd. Romantika ako stvorená. Pritom si môžete dopriať aj pohár vína s partnerom a užívať krásne večerné okamihy, ktoré vám bude každý závidieť.  Počas dňa môžete takúto zimnú záhradu aktívne využívať na pestovanie kvetov alebo pracovné, či športové aktivity. No priestor na nočné pozorovanie oblohy by mal byť jej súčasťou.

Priestor na stolovanie

Unikátny nový jedálenský kút, v ktorom sa budete cítiť ako v kaštieli. Obkolesení zeleňou sa budete cítiť fantasticky. Výhodou je, že v zimnej záhrade môžete stolovať štýlovo a doslova ako pod holým nebom počas celého roka. Dokonca aj búrka a dážď v zimnej záhrade sa stanú zážitkom. 

Zdielať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *