Bazénové prestrešenia

Zameriavame sa na širokú škálu zastrešení bazénov, vrátane tradičných typov a postmoderných supertenkých zastrešení, ktoré oslovia obľúbencov minimalistického dizajnu a vynikajú svojou štýlovou eleganciou a nadčasovým vzhľadom. Naša spoločnosť ponúka výstavbu a inštaluje kvalitné zastrešenie bazéna, pričom sme schopní realizovať aj veľké projekty ako je výstavba bazénových hál s vnútornou výškou až 4,5 m a rozlohou niekoľko stoviek metrov štvorcových.

Sme výhradným dodávateľom zastrešení Aquacomet, u ktorého nájdete široký výber a rôzne typy zastrešení bazénov, ktoré dokážu uspokojiť rôzne potreby a preferencie zákazníkov. Vyznačujú sa vysokou kvalitou materiálov a precíznym spracovaním. Naša výroba pravidelne prichádza s novými inovatívnymi nápadmi, aby sme spĺňali rastúci spoločenský dopyt.

Získajte dodatočný odkladací priestor! Vaše balkóny, lodžie či terasy presklíme výnimočným španielskym HP systémom, ktorý zabezpečí zníženie hluku, prašnosti, prievanu a tiež únikov tepla vo vašom príbytku. Zasklenie tvoria posuvné krídla s hliníkovými rámami a sklenou, prípadne polykarbonátovou výplňou.

Ponúkaný systém umožňuje otváranie až troch štvrtín zasklenej plochy. Výhodou je, že nevyžaduje  nijakú dodatočnú údržbu. Unikátny estetický vzhľad a precízne prevedenie, na ktoré ponúkame päťročnú záruku, vdýchnu do vašej nehnuteľnosti novú energiu.

REALIZOVANÉ PROJEKTY