Bezrámový posuvný systém

Priestorné terasy moderných rodinných domov sú v dnešnej modernej dobe veľmi obľúbené na oddych a relax, ale aj na spoločenské stretnutia rodiny, blízkych a známych. Preto si ich zákazníci s veľkou obľubou užívajú pokiaľ možno čo najdlhšiu dobu v roku. Spoločnosť Techcon-SK Vám využitie Vašej terasy vie predĺžiť nainštalovaním posuvného hliníkového rámového, alebo bezrámového zasklenia. Zasklenie Vám umožní využívať terasu aj v prechodných či zimných obdobiach roka, alebo pri prechodnej nepriaznivého počasia. Realizujeme posuvné rámové zasklenia s osadeným jednosklom hrúbky 6mm kaleným, v ponuke máme aj posuvný rámový systém s osadeným izolačným dvojsklom hrúbky  16mm. Ak by ste chceli mať priestor po otvorení ešte otvorenejší, radi Vám dodáme posuvný systém bezrámový s osadeným jednosklom hrúbky 10mm. 
Posuvné zasklenie montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Montáž zasklení prebehne od 4 do 6 týždňov.
Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám posuvné zasklenie terasy alebo balkóna pekne zapadlo do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohlo tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

Nami ponúkané posuvné systémy sú vyrobené z kvalitných pevných profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

Cena zasklenia je individuálna a záleží od veľkosti stavebných otvorov, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo. 

> Funkčný dizajn: Posuvné zasklenia sú elegantným spôsobom, ako rozdeliť miestnosť

> Skvelá odolnosť: Ľahký, ale pevný a odolný vďaka vysoko kvalitným materiálom posuvných stien

> Šetrite energiu: Pasívna solárna energia šetrí náklady na energiu

> Nerušený výhľad: Bezrámový dizajn umožňuje ničím nerušený výhľad von

REALIZOVANÉ PROJEKTY