Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly sú ideálnym zastrešením terasy, ktoré sa plne prispôsobí aktuálnym svetelným podmienkam a počasiu. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré sa dajú otáčať v rôznych uhloch, vďaka čomu je možné regulovať množstvo svetla na terase. V pootvorenom stave lamely podporujú prúdenie vzduchu, teplý vzduch prirodzene stúpa hore, čím sa ochladzuje priestor terasy. V zatvorenom stave lamely chránia pred dažďom a dokonca snehom. Pergolu je možné kompletne uzavrieť našim posuvným systémom a tým výrazne predĺžiť čas strávený na terase aj počas chladných dní. 

Nenechajte sa odradiť počasím. Lamelová strecha ochráni vás aj záhradný nábytok pred ostrým slnkom, dažďom a dokonca snehom. Vyberte si subtílnu pergolu Isotra s elektrickým ovládaním voľne stojacu, alebo primontovanú k stene Vášho domu. 

Vaše pohodlie je prioritou za každého počasia. 

bioklimaticka-pergola-nase-prace

Oživte svoju terasu pohyblivým prístreškom, ktorý sa vám prispôsobí! Pergola vám umožní užiť si príjemné posedenie na čerstvom vzduchu aj v slnečnom letnom počasí, no taktiež vás ochráni pred poveternostnými vplyvmi.

Vďaka harmónii materiálov, foriem a farieb, ktorú ponúkajú pergoly na báze systému PERGOPOLIS, sa vaša nová pergola plne prispôsobí estetickým požiadavkám nehnuteľnosti. S pergolami od spoločnosti Techcon-SK získate široké možnosti výber, úplnú automatizáciu a v prípade záujmu aj celkové uzavretie priestoru

REALIZOVANÉ PROJEKTY