SEZÓNNE ZIMNÉ ZÁHRADY

Sezónne zimné záhrady sú v dnešnej modernej dobe  často čoraz častejšie neoddeliteľnou súčasťou kreatívnych plánov o Vašom domove snov. Zimné záhrady dokážu totiž skĺbiť rôzne možnosti využitia toho istého priestoru v každom ročnom období a tak Vám poskytnú komfort, aký si zaslúžite, v lete ale aj v prechodných obdobiach roka. Vďaka možnosti kombinácie pevných aj posuvných sklenených častí presklenia zimnej záhrady, a kompletnej výrobe na mieru presne pre Vás, sú nami dodávané systémy flexibilné, a dokážeme Vám splniť Vaše želania. 
Naše zimné záhrady montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska už vyše 20 rokov a počas tej doby sme nadobudli neporovnateľné znalosti v obore.

Na základe obhliadky vám vypracujeme cenovú ponuku. Po jej schválení vám na mieru vyrobíme komponenty pre vašu zimnú záhradu, ktoré následne naši odborní technici namontujú u Vás doma
Zimnú záhradu Vám dodáme v období od 5 do 7 týždňov.
Zasklenie našich zimných záhrad je v štandardnom prevedení dodávané kaleným jednosklom, alebo izolačným dvojsklom. Okrem toho dodávame aj širokú škálu iných skiel podľa želania zákazníka.
Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám zimná záhrada pekne zapadla do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohla tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.
Naše sezónne zimné záhrady sú vyrobené z kvalitných pevných hrubých profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania od skorej jari až do neskorú jeseň, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.
Cena je individuálna a záleží od veľkosti zimnej záhrady, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo.  

Využívajte svoj bazén až sedem mesiacov v roku, aj počas chladnejších večerov, zjednodušte si jeho údržbu a zabráňte nechceným pádom vašich detí či domácich miláčikov! Toto všetko vám poskytne kvalitné prestrešenie vášho záhradného bazéna.

Vďaka spolupráci so spoločnosťou AQUACOMET vám ponúkame originálne a mimoriadne funkčné prekrytia bazénových plôch, ktoré navrhneme a postavíme v súlade s estetikou nehnuteľnosti a záhradného priestoru. Kryty disponujú certifikátom kvality, máte tak 100 % istotu odolnosti a dlhej životnosti vášho prestrešenia.

REALIZOVANÉ PROJEKTY