ZASKLENIE TERÁS

Priestorné terasy moderných rodinných domov sú v dnešnej modernej dobe veľmi obľúbené na oddych a relax, ale aj na spoločenské stretnutia rodiny, blízkych a známych. Preto si ich zákazníci s veľkou obľubou užívajú pokiaľ možno čo najdlhšiu dobu v roku. Spoločnosť Techcon-SK Vám využitie Vašej terasy vie predĺžiť nainštalovaním posuvného hliníkového rámového, alebo bezrámového zasklenia. Zasklenie Vám umožní využívať terasu aj v prechodných či zimných obdobiach roka, alebo pri prechodnej nepriaznivého počasia. Realizujeme posuvné rámové zasklenia s osadeným jednosklom hrúbky 6mm kaleným, v ponuke máme aj posuvný rámový systém s osadeným izolačným dvojsklom hrúbky  16mm. Ak by ste chceli mať priestor po otvorení ešte otvorenejší, radi Vám dodáme posuvný systém bezrámový s osadeným jednosklom hrúbky 10mm. 
Posuvné zasklenie montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Montáž zasklení prebehne od 4 do 6 týždňov.
Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám posuvné zasklenie terasy alebo balkóna pekne zapadlo do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohlo tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

Nami ponúkané posuvné systémy sú vyrobené z kvalitných pevných profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

Cena zasklenia je individuálna a záleží od veľkosti stavebných otvorov, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo. 

Získajte dodatočný odkladací priestor! Vaše balkóny, lodžie či terasy presklíme výnimočným španielskym HP systémom, ktorý zabezpečí zníženie hluku, prašnosti, prievanu a tiež únikov tepla vo vašom príbytku. Zasklenie tvoria posuvné krídla s hliníkovými rámami a sklenou, prípadne polykarbonátovou výplňou.

Ponúkaný systém umožňuje otváranie až troch štvrtín zasklenej plochy. Výhodou je, že nevyžaduje  nijakú dodatočnú údržbu. Unikátny estetický vzhľad a precízne prevedenie, na ktoré ponúkame päťročnú záruku, vdýchnu do vašej nehnuteľnosti novú energiu.

REALIZOVANÉ PROJEKTY