Zimná záhrada na terase? Doprajte si charizmatické bývanie aj v byte

Zimna zahrada v byte

Zimná záhrada nemusí byť doménou len rodinných domov. V súčasnosti pribúda novostavieb, ktoré disponujú krásnou a priestrannou terasou. Nemusíte ju nechať pritom celoročne otvorenú, ale čarovne vie pôsobiť napríklad aj zimná záhrada na terase a balkóne. A pritom je to záležitosť dostupnejšia, ako si myslíte.

Priestor, ktorý zaujme

Máte priestrannú terasu, ale chceli by ste ju využiť aj na iné veci ako je rozloženie ležadiel počas leta? Máte možnosť postaviť si na terase kvalitnú zimnú záhradu. Vďaka tomu získate prakticky ďalšiu miestnosť k vášmu bytu, priestor na relax, pekný výhľad, na pestovanie rastlín. Na druhej strane, ak stavíte na hliníkové konštrukcie zimnej záhrady od firmy TECHCON s.r.o., máte možnosť ju počas leta kompletne otvoriť a k dispozícii je stále príjemná terasa. 

Zimná záhrada na balkóne

Aj v prípade, že nemáte rozľahlé metre štvorcové peknej terasy viete svoje bývanie štýlovo rozšíriť. Balkón ponúka priestor, ktorý je ideálny na menšiu zimnú záhradu. Konštrukcie TECHCON dokážu aj menšie balkóny zaskliť tak, že na nich strávite krásne babie leto. S šálkou kávy a knihou si užijete príjemné teploty, hoci za oknami už  bude chladno.

Zvýšite cenu nehnuteľnosti

Nehovoríme len o estetickej cene, ale aj o tej finančnej. V prípade predaja nehnuteľnosti sa investícia do zimnej záhrady razom vráti. Pretože ponúka rozšírený priestor na bývanie a obstarávacie náklady ľahko pretavíte do predajnej ceny. Navyše nový majiteľ bude môcť zimnú záhradu využívať od prvého dňa a boli by ste prekvapení, koľkí sa rozhodnú pre kúpu bytu popri ostatným práve kvôli pridanej hodnote zimnej záhrady.

Výhody ocenia nielen pestovatelia

Zimná záhrada už dávno nie je len o pestovaní kvetov, hoci kvalitné spracovanie zasklenia, vetrania, tesnení aj konštrukcie od spoločnosti TECHCON umožňuje aj pestovanie exotických rastlín aj v našich zemepisných šírkach. No zimná záhrada je aj o predĺžení si leta. V prípade zimnej záhrady na balkóne môžete dokonca počas slnečných dní vpúšťať vyhriaty vzduch do miestnosti v byte a môžete ubrať na kúrení

Zimná záhrada na terase umožní spraviť si príjemné posedenie aj počas zimy a prežiť pekné chvíle mimo obývačky. Môžete ju využiť na cvičenie, zábavu, oddych. Možností je mnoho. Jednoducho získate ďalšiu miestnosť k bytu, ktorá sa určite zíde. Pretože bude príjemná a plná slnka.

Zdielať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *